2% v roku 2018

2percenta

Vedúci skupín/klubov, členovia SSS a naši priaznivci,

v roku 2018 môžete poukázať 2 (3) % z dane za rok 2017 a to prostredníctvom tlačív v prílohe.
Na základe informácie Finančného riaditeľstva SR je možné v roku 2018 poukázať 2(3) % už len na zverejnených tlačivách FR SR – Vyhlásenie (príloha č. 1 + poučenie) a Potvrdenie (príloha č. 2).

Potvrdenie vám vystaví zamestnávateľ na požiadanie (žiadosť – príloha č. 3 + poučenie) najneskôr do 16. apríla 2018. Potvrdenie o zaplatení dane je prílohou Vyhlásenia.

Toto Vyhlásenie s Potvrdením je potrebné predložiť správcovi dane najneskôr do 30. apríla 2018.

Odporúčanie na podanie platného tlačiva:

–        podať vyplnené Vyhlásenie a Potvrdenie na samostatných listoch – na druhej strane listov nesmie byť nevyplnené štruktúrované tlačivo.

–        podať vyplnené Vyhlásenie na jednej strane listu s vyplneným Potvrdením na druhej strane listu

S pozdravom

M. Strmenská

sekretariát SSS

Komentár WEB

8 komentárov

 1. Dobrý deň, prosím Vás, mohli by ste tlačivo predvyplniť? Tak aby sa dalo vytlačiť a doplniť? Alebo sss je o.z. združenie priateľov obcí Krmeš a Vlachy. Veď ide o percentá pre sss, tak je hanbou dať ako vzor tlačivo o.z. priateľov Vlachy. 😀

  1. Author

   v tlacive je iny subjekt pretoze sa nedodrzali nejake birokraticke zalezitosti. rozoberalo sa to na vybore a pod. viac info najdete v zapisniciach.

   pisal som aj na sekretariat sss tak dufam ze sa oficialne vyjadria v komentari.

  2. Z dôvodu mojej administratívnej chyby, sa spoločnosť nemohla pre rok 2018 prihlásiť na poberanie 2%, preto sa situácia riešila alternatívne takýmto spôsobom. Všetky prostriedky, získané v tomto roku budú použité len pre potreby spoločnosti. Toto všetko bude pod dohľadom spoločnosti.

 2. presne je to od veci,,,oslovujem svojich známych že chceme pre jaskyniarov 2% a v tlacive je uplne nieco ine

  1. Author

   v tlacive je iny subjekt pretoze sa nedodrzali nejake birokraticke zalezitosti. rozoberalo sa to na vybore a pod. viac info najdete v zapisniciach.

   pisal som aj na sekretariat sss tak dufam ze sa oficialne vyjadria v komentari.

   1. Za 5 ečiek to tlačovo spravím, nájdem IČO, názov a všetky potrebné oné. Potom len ten čo chce venovať 2 % vyplní vlastné údaje a hotovo.
    Ja neviem ako to pekne napísať, väčšina rozumných žiadateľov o 2 % to pochopila, dá Vám hotové tlačivá, len sss dá výrobňu krmív Krmeš.

    1. tlacivo je spravne tak ako je vyplnene 2% sss nemoze poberat preto to pobera cez to OS ktore je v dokumente. myslim ze to bolo pisane aj v zapisnici.

     1. Ďakujem za informáciu. Mne kamoš povedal, ak chceš, daj SSS-ke. Takže žiadne zápisnice som nečítal, a tým to pre mňa končí. Info – nula, prístup nula. Stačilo napísať do článku krátke info, že tlačivo je OK.

Pridaj komentár

Facebook komentár