56. JT – Malá Fatra informačný obežník + registračný formulár

jtlogo-small

jtlogo-smallVážení priatelia! Jaskyniarsky klub Varín a obec Varín si Vás dovoľujú pozvať na 56. Jaskyniarsky týždeň, ktorý sa uskutoční na území Malej Fatry.              

                    

Doprava     Autocamping Varín sa nachádza na štátnej ceste smer Žilina – Terchová na konci obce Varín. Pri jazde autom treba sledovať dopravné značenie s označením Autocamping Varín. Do campingu sa dá dostať aj autobusom prímestskými linkami zo Žiliny s nástupišťa č.3.. Vystúpiť treba na zástavke Varín – Koňhora rázcestie. Pri ceste vlakom treba vystúpiť  na železničnej stanici Varín,  na trati Žilina – Vrútky. Pri jazde autom zo smeru od Martina  možno použiť aj kompu v Strečne a prepraviť sa na druhu stranu Váhu. V čase konania JT pripravíme aj orientačné značky s logom JT Malá Fatra. Doprava k jaskyniam v rámci jaskyniarskeho týždňa bude individuálna. Niektoré exkurzie sa budú dať  absolvovať aj peši. Zvyčajne však autom, alebo bude možnosť aj  autobusom resp. vlakom.

 

Ubytovanie Ubytovanie účastníkov JT bude zabezpečené v priestoroch  Autocamingu Varín. Ubytovať sa možno v stanoch. Pre náročnejších sú tu zruby a chatky. Pre veľmi náročných bungalovy  s vlastným WC, sprchou, kuchynským kútom a altánkom.

 

Stravovanie Stravovanie si je možné zabezpečiť v reštaurácií v autocampingu, alebo v reštauráciach vo Varíne. Individuálne si je možno stravu zakúpiť v supermarketoch COOP Jednota, Tesco, Koruna v obci, alebo v ďalších súkromných prevádzkach v obci.

 

Ubytovanie  v chatkách je nutné nahlásiť do 25.  júna 2015 prenajímateľovi campu : E-mail: selinan@selinan.sk                                            Telefón: 0908 496 262, 0905 320 733

Účastníkov prosíme aj o zaslanie predbežnej prihlášky prostredníctvom registračného formulára    v termíne do   30. júna 2015.  Kontakt na organizačný výbor  JT: Telefón: 0905 365 688, 0907071036 E-mail: jkvarin@centrum.sk      

 

Predbežný program a informácie ohladne exkurzií nájdete v priložených dokumentoch

Obežník

pdf

Registračný formulár

 word                                                                        

Komentár WEB

Pridaj komentár

Facebook komentár