Program Speleomítingu – Dom kultúry Lipt. Ján, 5. 5. 2018

8:00 – 9:00 Registrácia účastníkov

9:00 Otvorenie podujatia, privítanie účastníkov organizátormi a predsedom SSS

Prednášky

9:15 – 9:30 – SACHALIN 2017 P. Holúbek a kolektív

9:30 – 9:50 – VÍKENDY NA DRUHÝ SVET Ján Slančík a Elena Hipmanová
9:50 – 10:05 – JASKYNE CLIEFDENSKÉHO A BORENORSKÉHO KRASU Tomáš Lánczos a Roman Aubrecht

10:05 – 10:20 – WESSELÉNYIHO JASKYŇA Milan Poprocký a Ivan Rusnák

Prestávka do10:45

10:45 – 11:00 – PRIESKUM NETRADIČNÝCH JASKÝŇ NA SLOVENSKU Ľudovít Gaál

11:00 – 11:15 – PRIESKUM ZATOPENÝCH JASKÝŇ NA SLOVENSKU Michal Ševeček

11:15 – 11:30 – SILICKÁ LADNICA Jaroslav Stankovič

11:30 – 11:45 – HLADOVÝ PRAMEŇ Lukáš Kubičina

Prestávka do 12:00

12:00 – 12:15 – JASKYŇA NAD VYVIERAČKOU – STAV V ROKU 2017 Pavol Cvacho a Marianna Cvachová: .

12:15 – 12:30 – PRIESKUM, VÝSKUM A PERSPEKTÍVY DOBŠINSKO-STRATENSKÉHO JASKYNNÉHO SYSTÉMU Ján Tulis

12:30 – 12:45 – SPELEOEXPEDÍCIA VYSOKÝ ATLAS Lukáš Vlček, Monika Tršková, Robert Pest

12:45 – 13:00 – ODOVZDÁVANIE OCENENÍ SSS

Obedová prestávka 13:00 – 14:30

14:30 – 14:45 – SIBÍR 2018 P. Holúbek a kolektív

14:45 – 15:00 – SPELEO-TOPIČI V HLBINÁCH SARDÍNIE Karol Kýška

15:00 – 15:15 – SKENOVANIE DOMICA 2017 Jozef Šupinský, Zdenko Hochmuth

15:30 – 15:45 – PREHLAD BÁDANIA V NOVOM VRCHU Peter Magdolen, Matej Ševčík

Prestávka do 16:00

16:00 – 16:15 – ZÁCHRANA VOJENSKÝCH PROTICHEMICKÝCH OBLEKOV Peter Holúbek

16:15 – 16:30 – POZVÁNKA NA MEDZINÁRODNÚ SÚŤAŽ SPELEOFOTOGRAFIA 2018 Pavol Kočiš, Lukáš Vlček, Mária Ošková

16:30 – 16:45 – MANGALICA UKONČENÁ? Lukáš Vlček, Miedziŕiski, Robert Pest

16:45 – 17:00 – NÁVRAT KVAPLA František Hanes

17:00 – 17:15 – FOTOGRAFOVANIE LUMINISCENCIE JASKYNNEJ VÝZDOBY AJEJ VZŤAH S VÝSKUMOM HYDROTERMÁLNYCH KRYŠTÁLOV HYPOGÉNNYCH JASKÝŇ Nela Filipčíková, Michal Ševeček 17:30 – Vyhodnotenie diváckeho hlasovania za najlepší príspevok Speleomítingu 2018 uzatvorenie programu

Facebook komentár

Komentár WEB

Pridaj komentár