Speleomíting 2024 – update

bSSS2

Speleomíting 2024 sa uskutoční 23. a 24. marca 2024 v priestoroch Slovenského Múzea Ochrany Prírody a Jaskyniarstva.

Bližšie informácie o podujatí budú priebežne zverejňované na webe SSS a na facebookovej stránke Speleomítingu (ktorú odporúčame „lajknúť“ aby Ste boli automaticky informovaní o všetkých novinkách).

Prihlasovanie príspevkov je otvorené a Vaše príspevky môžete registrovať TU. V prípade problémov s registráciou príspevku, alebo pokiaľ máte nejaké otázky, volajte prosím 0915273157 (Nela Ševčíková). Vaše príspevky môžete prihlasovať v kategóriách: 1) domáce postupy/pbjavy; 2) Postupy/objavy v zahraničí; 3) Fotografie (posterová prezentácia); 4) Mapové diela (posterová prezentácia); 5) populárno – vedecký príspevok v oblasti speleológie; 6) Ochrana Krasu a jaskýň. Iba registrované príspevky budú zaradené do programu. Termín uzávierky registrácie príspevkov je 29. 02. 2024

Okrem prednáškovej časti sa môžete tešiť na predajcov speleologickej výstroje, a doplniť si chýbajúci materiál, resp. prehliadnuť ich punuku.

V rámci programu budú môcť účastníci zahlasovať v súťaži o nové logo Speleomítingu, a v prípade, že sa chcete zapojiť a logo navrhnúť, môžete tak spraviť na tomto linku (https://forms.gle/2KT8WiWjQEbxiMUK6). Tiež plánujeme súťaž o najlepšie mapové dielo, ktoré bude hodnotené odbornou komisiou a súčasne prebehne divácke hlasovanie.

Terénne exkurzie/pracovné akcie sú plánované na nedeľu, 24. 03. a pozývame všetkých jaskyniarov z blízkeho i vzdialenejšieho okolia, aby neváhali a navrhli terénnu exkurziu alebo pracovnú akciu, na ktorú sa účastníci budú môcť prihlásiť. Ak chcete zorganizovať terénnu akciu, prosím prihláste ju na tomto linku: (https://forms.gle/wiW4E5nmeaHvnyqq9), alebo na čísle 0915273157.

Termín Speleomítingu sa prekrýva s termínom volieb prezidenta SR. Speleomíting sa začína o 9:00 a ukončenie bude približne o 18:00 (možno neskôr). Dáva to časový priestor sa volieb zúčastniť v mieste bydliska pre tých, ktorí nepochádzajú zďaleka. Všetci, ktorí sa v mieste bydliska nebudú nachádzať a chcú sa volieb zúčastniť si môžu vybaviť voličské preukazy a odvoliť v LM. Návod ako postupovať pri žiadosti o voličský preukaz nájdete tu: Prezidentské voľby | Návody.Digital (navody.digital), a žiadosť je potrebné odoslať do 4. marca 2024.

Budeme radi, ak sprostredkujete tieto informácie všetkým členom Vašich jaskyniarskych skupín.

Ďakujeme, že Vašou účasťou spoluvytvárate Speleomíting, 

Tešíme sa na stretnutie!

Organizátori

Komentár WEB

Pridaj komentár

Facebook komentár